Defineİşaretleri.Net – Define İşaretleri Anlamları

Kertenkele Define İşareti Anlamı

Ejderha ve kertenkele aynı familya gurubundadır,  Kuyruklu, derisi pullu, ağzından ateş saçan dev kertenkele ejderhadır, daha küçükleri kertenkeledir, bazı ejderhalar küçük tasvir edilir kertenkeleye benzer fakat ejderhadır, timsah bunlara benzerlik göstersede biraz daha farklıdır.

Kertenkele Anlamı: Para derenin içindedir kışın akar yazın kurur dereler ideal yerlerdir, definesi tuzaklı dır; malda zehir vardır çıkarılan altınlar çıplak elle elleşmemelidir mutlaka eldiven kullanılmalı ve maske takılmalıdır. Diğer görüş: Bu işaretin başlı başına vücut ve kafa koordinasyonu olup vücut dili bizler malın direk yerini verir bundan kuşkunuz olmasın dikkat edilecek husus baş ve kuyruktur.oyma ve kabartma olarak ikiye ayrılır.ama ağırlık olarak kabartmalar ön plandadır.bazı kabartma kertenkele figürlerinin kafasından müjdesinin alındığı olmuştur.

Müjdesi tek paradır. Genel olarak kertenkelede dikkat edilmesi gereken hususlar. eğer ki kertenkelenin başı sağa yada sola kıvrık ise kertenkelenin bakış istikameti ve tam sağı arasında kalan yanı 90 derecelik bir açı içerisindedir. Malı yerde yuvarlağımsı bir kaya olacaktır ve sırıtkan bir kayadır. hatta bu kayanın altı çok iyi beslenmiş taşlarla muhafaza edilmiştir. ve bu işaret yamaçta olur. tam hedef burası olmakla beraber işçiliği son derece ağırdır. sırf dolgu kaya çıkacaktır gerçek bir çözümdür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    kaya üzerine cizilmiş bir kuru kafa üstünde kertenlele sarı kaya üzerine cizilenler beyaz mermer gibi ne anlama gelir

BİR YORUM YAZ