Defineİşaretleri.Net – Define İşaretleri Anlamları

Timsah Define İşareti Anlamı

Timsah Define İşareti Anlamı

Timsah paraya yakındır, paranın koruyucusudur çok uzaklaşmadan hemen önüne bakılır. bazı durumlarda giriş kapısı  yada kapı yanındaki blokta olur.

Kuyruk kıvrık ise çevrede çakıl taşı yada çakıl yığını aranır, timsahlar suylada alakalıdır, suyun üzerinde dans ettiği için ona saygı gösterilir.  akar değil göl gibi duran suya yakın gidin yer orası olabilir.

Timsah Define İşareti Anlamı

Timsah varsa para sudadır kışın çağlayan yazın kuruyan derelere bakın parayı bulursunuz.

Diğer: Timsah ile ejderha birbirine benzerlik gösterir kertenkelede aynıdır ama ejderha timsah birbirine daha yakındır. bunlar mitolojik hayvanlardır. mitolojide en güçlü sayılan yaratıklardır, bunların olduğu yerde akla hayale sığmayacak para vardır ejderha ateşi, timsah suyu temsiz eder, timsahın parası kendinde saklı olabilir yada ağzında.

Diğer görüş: Timsahın ağzı açıksa parası içindedir, kapalıysa muhtemelen dereye bakar vaziyettedir inin para derede.

Diğer: Eşkiyaların kullanmadığı işarettir genelde mısır ve yunanlılar bolca kullanır bazı şehirler kutsal kabul ederken bazıları etmez.

Diğer: Timsah işareti liderlik vasfı taşıyan başarılı kişilere tasvir edilirdi, güçlü, sessiz, kurnaz ve korkusuz olan kişilere..

Arazide bir Timsah işareti ile karşılaşırsanız dikkate alınması gereken bazı anahtar kelimeler şunlardır

Korku, Zaman, Büyü, Onur, Hızlandırmak, Gizlilik, Kuvvet, İçgüdü, Kurnaz, Yiğitlik, Verim, Esneklik, Güneş enerjisi, Doğum oluşturma, Güvenilebilirlik, Yıkılmazlık, Duygusal derinliği, Antik / Primal, güç.

Bu anahtar kelimelerden yola çıkarak yardımcı işaretler elde edebilir ve işarete ait emareye ulaşılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Anıl dedi ki:

    Slm herkese 1 tane timsah önde onun arkasında 1 tane daha onun arkasında 2 tane onun arkasında 3 tane yani sıralama böyle toplam 7 tane dere yerde hepsi agızları kapalı kuyrukları düz hepsi pespese bu ne anlama gelir

  2. Cengiz dedi ki:

    Timsah kafası birgozu kör dere kenarında yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

BİR YORUM YAZ