Defineİşaretleri.Net – Define İşaretleri Anlamları

Omega Define İşareti ve Anlamları

Omega mağarayı veriyor olabilir, mağarayı bulursan içinde sedir kayaların altında yük arayın bu mağara çıplak ve sarp kaya mağarasıdır sade bir tepededir.

Omega işaretinin çaprazında köşeye doğru dikili bir taş varsa Para dikili taşın altında  100 okkadır. Burada birde put varsa birde mağara vardır,  Dikkat bu mağarada çok yerde para var. Mağaranın içinde sağ tarafında çıkılacak bir mahzen yolu var. para mahzenin içinde 3 yığın halindedir.

Diğer Anlamlar: Yunan alfabesinin son harfi olduğu için son nokta işaretidir, birbirini takip eden işaretler arasında sonuncu sıradaki yani malın yerini  veren işarettir, tam olarak  som altın işaretidir, en az 1 küp kadar altını olduğu söylenir,  omega ve nal işaretleri birbirini çok benzer, nalda para işaretidir fakat nal mantığı farklıdır, omega O işareti ile aynı mantık çalışır, O işareti omeganın küçüğüdür. aynı şekilde parasıda küçük olur.

Omega işareti bulduğunuzda geriye doğru araştırma yapın başlarda alfa işareti varsa bu omega son noktadır, dikkat edin arada 1 işaret daha olmalıdır.

Diğer Anlamlar: Omega işareti son nokta işaretidir ayrıca son noktayı veren işarettir, her omeganın parasını yanında sanmayın bazı omegalar paranın nerede olduğunu söyleyen son işarettir fakat bu yer çok uzak mesafeler olabilir. Bunların en önemlisi işaretin olduğu yerden baktığın en belirgin tepedir, bununla beraber patika yok kesişmesi, yada dere çatalları aynı şekilde omega paralarının olabileceği yerlerdir.

Diğer Anlamlar: Omega işaretinde daireden sonra uçlar yanlara belirgin şekilde çıkık olması lazım, aksi taktirde buna omega değil nal işareti deriz, nalın nal olduğunu anlamanın en kolay yolu çivilere bakmaktır, her nalda en az 4 yada 6 çivi mutlaka vardır, kaya aşınarak çivi izleri kaybolmuş olsada mutlaka 1-2 si kalmıştır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    3 omega iç içe sol çikıntısi daha uzun ve tepeye bakıyor tepede eski harabe vardır

BİR YORUM YAZ