Defineİşaretleri.Net – Define İşaretleri Anlamları

İşareti Göster Paranı Al Yalanı ?

civcivli tavuk işareti ve yılan işareti definesi

İşareti göster gerisine karışma gömüyü biz çıkarırız; sen işareti göster hemen orada paranı al çekil ???

Arkadaşlar son dönemlerde en sık karşılaştığımız yalanlardan biride bu; neymiş işareti gösterecekmişiz yerinde parayı sayıp gidecekmiş biz buna kuyruklu yalan deriz. bu magandalar yer öğrenmek için böyle bi yalana baş vurmuş benim kırsal kesimdeki iyi niyetli definecimde bunlara inanıyor siz siz olun sakın bu yalanlara inanmayın. özelikle yılan, civcivli tavuk ve balık en çok para edende bunlar terbiyesiz sahtekarlar.

Bazı defineci arkadaşlarımız gelen magandalara kanıp işaretli bölgeye götürüyor, işareti gösteriyor. eee hani para ? şimdi gelelim bu sahtekarların en klasik yalanlarına.

1- Burası soyulmuş 2 küp para gitti eğer soyulmasaydı sana burada 300 milyar sayar gerisine karışma derdim, falan fişman derken dostum sende başka ne işaretleri var buraya kadar gelmişken bişeyler çıkarmadan gitmeyelim.

2- Yine başka biri işaret olan bölgeye götürüyor işareti gösteriyor aldığı ilk cevap. yaw arkadaş burası site alanı buradan mal çıkaramayız sen bizi nereye getirdin biz usulsuz iş yapmayız sende başka ne işaretleri var oraya götürsene belki sit alanı değildir buraya kadar geldik bari bişeyler çıkaralım.

3- Aynen başka biri götürüyor ilk aldığı cevap; dostum bu işaretin 100 metre çevresinde birde haç olacak onu bulamazsak malı alamayız sen onuda bul, bulur bulmaz hemen haber ver biz parayla gelelim sen parayı al gerisine karışma, yaa parayı TL mi istersin dolarmı aslında en doğrusu sen iban numaranı ver biz direk hesaba geçelim sen parayı hesapta görünce geliriz, senin iş bankası hesabın var mı ?

  • İşareti gösteren kişiler belirli süre sonra bölgeye gittiğinde ne görüyor işaretler kırılıp yok edilmiş

Peki kim bunlar; Bu isimler işaretlerin yerini öğrenip daha sonra gelip gerekli resimleri alır sonrada işaretleri yok eder. böylece oradaki defineyi bulma sansını sadece kendisine verir. bu 1 ay, 1 yıl, 3 yıl neyse yer altı radarıyla ve işaret bilgisi yüksek isimlerle gelerek olur vs. vs. sonuç oradaki işarete göre definenin nerede olabileceğini sadece o bilir benim definecimde tabiri caizse avucunu yalar.

Arkadaşlar siz siz olun dışarıdan gelen isimlere define işaretlerinin yerlerini göstermeyin bunların neredeyse hepsi üçkağıtçıdır; özellikle kırsal kesimde (köy yerlerinde) ikamet eden defineci arkadaşlar bu konu sizi daha çok ilgilendiriyor, adamlar istanbuldan geliyorlarmış, yok izmirden geliyorlarmış ellerindeki makine şöyleymiş böyleymiş gibi kendi kendinizi gaza getirmeyin. Örnek verdik istanbul ve izmir medeniyetin beşiği en çok define olan yerler, madem böylesi donanıma sahipler neden kırsal kesimde koşuyorlar geldikleri yerde define dolu; tekrar ediyorum siz siz olun dışarıdan gelen isimlere itibar etmeyin onlar doğa üstü güç değil.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ