Defineİşaretleri.Net – Define İşaretleri Anlamları

Dirgen Define İşareti ve Anlamları

Dirgen çiftçi yada bahçıvan gömüsü olarak düşünülür, her dirgeni aynı sanmak doğru olmaz, Bakın dirgen 2 başlı ise parası en az 2 yerdedir, dirgen 3 başlı ise bu şeytan elindeki dirgen mantığı içerir, 4 başlı dirgenler bölgenin krokisi gibidir. bunların hepsinin anlamları farklı olur dirgen parasını almak için önce dirgeni görmek üzerinde çalışmalar yapmak tam olarak ne dirgeni anladıktan sonra olası para yerlerini tespit etmek gereklidir.

Dirgen parasına ulaşmanın en kolay yolu dirgenlerin uçlarına bakın, normalde uçlar eşit olması lazım eğer sizin dirgende uç boyları eşit değilse işte size ip ucu,  olması gerekenden daha unun olana dikkat edin yada kısa olana biri farklı olmalı.

Dirgen Diğer Anlamları

Dirgen 2 uçlu ise tarihi çınar ağacı arayın ağacın yanında  bir mağara vardır mağara girişi dar olup önce bir omuzunu sokarak girersin, içeride yol ikiye ayrılır kapılı olan taraftan girersin gerçek hakikat buradadır.

Diğer Diğer Anlamı: Dirgen’i bir tarım aleti olduğunu göz önüne alırsak nerede kullanılacağını tahmin edebiliriz. tıpkı kilise yakınlarındaki harman yeri veya harman gibi düz bir alan yerde araştırma yapmalıyız. Düz kaya varsa tam o noktaya yönelmeli ayrıca diğer farklılıkları gözden kaçırmamalıyız. dirgenin her bir ucu bize yön ve mesafe verebilir. olması gerekenden uzun veya kısa çatal varsa bunlar dikkate alınır.

Diğer Diğer Anlamı: dirgen varsa bu 2. işarettir aranan eksik uzuv budur mal buna yakın olur. Unutmayalım gömüler neredeyse hepsi kayalar hedef alınarak saklanmıştır.Önce kaya ve kaya altlarını kontrol ediniz. Eğer böyle bir kaya yoksa o zaman toprak üstünde ya çukur bir yer yada tümsek gibi bir yer arayınız.Tümsek ufak çakıl yığını olacaktır.Dirgen derecesi kral gibi olmayan bir idarecinin gömüsü yada mezarıdır.Sap kısmını ölç 1 cm bir adımdır veya metredir. Sapın baktığı yöne doğru araştırma yapılmalı ve bu alan içinde farklılıklar yok ise cihaz yardımı alınmalıdır. Önemli bir husus ise, dirgen işaretinin yunanlılar zamanında 5 veya 50 anlamınada içerdiği araştırmalarımız sonucu bulunmuştur. Bu bilgide definecilik için önem teşkil edebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    hi

BİR YORUM YAZ