Defineİşaretleri.Net – Define İşaretleri Anlamları

Akrep ve Yengeç İşareti Anlamı, Tuzaklara Dikkat

Her ikiside tehlike işaretidir. buralarda çalışma yaparken aklınıza gelecek bütün tehlikelerle karşılaşabilirsiniz. mesela eskiden altın gömüldükten sonra elleyen ölsün malı alamasın diye zehir dökülürmüş, evet bununla bile karşılaşabilirsiniz. bütün kazı süresi sıfır tehlikeyle giderken tam parayı bulur aha buldum deyip avuçlarsan gittin demektir.  bu bir örnektir, bununla beraber aklınıza gelecek türlü çeşit tuzaklar ve tılsımlar vardır bu yüzden akrep ve yengeç işaretleri üzerinde çalışma yaparken çok dikkatli olmalıyız.

Akrep varsa kuyruğu takip edin çok uzak gidilmez heme işaretin yakın çevresine bakın, özellikle taş parçaları varsa oraya yoğunlaşın.  çünkü akrep taş aralarında yaşar defin yapılan yerin üzeride parça taşlarla kapatılmış olma ihtimali çok yüksektir.

Akrep varsa anne mezarı vardır çünkü akrep iyi bir anneyi sembolizme eder, içinde bolca zihniyet eşyası vardır hatta bu mezarların çoğu lahit mezar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Yengeç  bulursan hemen kıskaçlarına bak bir kolu diğerinden uzundur,  uzun kolun arkasına geç ve karşına bak  coğrafya kendini ele verecektir.  eğer vermiyorsa tam bu istikamette yavaş yavaş yürü gözün toprakta olsun kazılıp tekrar doldurulan toprak mutlaka farklıdır bunu anlayabilirsiniz.

Akrep ve yengeç paraları aşağı resimlerde gördüğünüz gibi kaya aralığı yada kaya içinde saklı olma ihtimali çok yüksektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    EzgiTorüvlar

BİR YORUM YAZ