Defineİşaretleri.Net – Define İşaretleri Anlamları

Define İşaretleri Kitabı, Tümü

Define İşaretleri kitabı almak isteyenler bu konuyu gözden geçirsin. Ne alacağını, nasıl alacağını, nereden alacağını anlatmaya çalışacağız.

Altın Göz Define İşaret ve Sembolleri Kitabı

Define İşaretleri Kitabı, altın göz

Bu kitabın ortalama fiyatı 150 TL olup, şu an en pahalı ve en kapsamlı define işaretleri kitabıdır. İnternet sayfalarında altın göz define işaretleri ve anlamları kitabı indir linkleri vardır; fakat aslı bu kitap değildir. indirilen kitabın aslı define işaretleri ve sembolleri el kitabıdır… Altın gözün internet ortamında her hangi bir indirme linkine ulaşmanız mümkün değildir.

Bu kitabı satın almak isteyen arkadaşlar aşağı linklerden satın alabilir. fiyatlar arasında küçük farklılıklar olabilir. siz internet üzerinden araştırmanızada devam edin.

Altın Göz FiyatAltın Göz Diğer

Definenin Ayak İzleri

definenin ayak izleri kitabı

Bu kitap çok fazla popüler değil. hatta böyle bir kitabın varlığından haberdar olan defineci sayısı oldukça azdır; şu var define kitapları diğer kitaplardan farklı olup içindeki en ufak bilgi bile bize çok şeyler kazandırabilir. kitabın genel açıklaması aşağıda yazılı. öneri konusunda kararsızım ben şahsen almam zaten kitap taahhütten kalkmış gibi, fiyatı 30 tl civarlarıydı şu an fiyat bile belli değil.

Kitap Açıklaması.

Definelerin yerlerinin tespitine yardımcı olan işaretler hangileridir ve çözümleri nasıldır?…

Definecilikte kullanılan teknolojik cihazlar çubuk, şakül ve benzeri sistemlerin özellikleri ve kapasiteleri…

Resmi define kazıları sonucu ortaya çıkan defineden vatandaşa verilen miktar ne kadardır?…

Türkiye’de ve Dünyada definecilik hangi boyutlardadır?…

Türkiye’nin doğal yapısına uygun cihazlar hangileridir?…

Definenin yerlerinin tespitinde medyum ve bakımcıların doğru tespit yapabilmeleri mümkün müdür ?

Definenin Ayak İzleri Kitabın Fiyatı

İşaretlerin Sırrı

işaretlerin sırrı kitabı

İşaretlerin sırrı kitabı altın gözden sonra en iyi 2. kitap denilebilir, 3 adım 5 adım gibi daha önce tecrübesi edinilmiş bulgular kitaba yazılmış. sadece define işaretleri değil eşkiya işaretleri, eşkiya işaret mantığı, antik sikkeler, kayıt, eski medeniyetler, alfabeler, müzeler gibi farklı bilgilerde bulabilirsiniz. ayrıca bu kitap yenilendi. bu kitabı incelemeden karar vermeyin.

Bu kitabın birde alt forum şeklinde yayınlanmış gizemli mezarlar kitabı vardır, oda tamamen mezarlar hakkında bilgiler verir. gizemli mezarlar kitabı başarılı bir çalışmadır her definecide olması gereken kitaptır.

Kitap alım adresi.

Define İşaretleri ve Sembolleri El Kitabı

define işaretleri ve sembolleri el kitabı

Bu kitap çok iyi olmasa-da fena sayılmaz İnternet-de pdf sini bolca bulacağınız tek kitapta bu: işin garip tarafı bu kitabın pdf si hep altın göz define işaretleri kitabı diye yayınlanmış. millet altın göz define kitabı indirdiğini sanırken esas indirdikleri kitap budur. kitabın içeriğine gelince: Harita çözümü, mezar işaretleri, tümülüs, mağara en önemlisi sayısal semboller hakkında bilgiler var. bu sayılar çok doğru değil ama hiç yoktan iyidir. Ben bu kitabı şöyle anlatayım % üzerinden 60 veririm.

Kitap Alım Adresi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ