Defineİşaretleri.Net – Define İşaretleri Anlamları

Dedektör Bayiliği İçin Marka Seçimi

Dedektör Bayiliği

İş kurmak isteyen yatırımcılar ne iş yapacağınıza henüz karar vermemişseniz dedektör sektörüne göz atmadan geçmeyin. Kar marjı en yüksek işlerden bir tanesi dedektör bayiliği-dir. Akmaz kokmaz.

Dedektör bayiliği için çok fazla sermayeye ihtiyacınız yoktur, online mağaza üzerinden kolayca satışları yapabilirsiniz. Bunun için çok büyük mağazaya dahi ihtiyacınız yoktur normal bir dükkan işinizi görebilir.

Dedektör sektöründe önemli olan hangi markaları satacağınızdır, mağazaya doğru markaları koyduğunuz sürece dedektör başı %30 civarlarında kazanç elde edersiniz, sattığınız her 7 üründen 1 adette iskonto kazanırsınız, Tabiki bunlar bayilik alacağınız firmaya göre değişebilir.

  • Eğer iş kurmak ve dedektör bayiliği açmaya karar verdiyseniz mağazada bulunması gereken en önemli marka Amerikan garret ve bounty hunter olmalıdır, XP firması yine çok önemli bir Fransız markasıdır, Bunun mağazada olmaması düşünülemez.

Her bir müşterinin ölçütlerini karşılayabilmek için bunların yanına derin arama yapabilen dedektörlerinde olması gerekir. Derin arama dedektörleri biraz meşakkatlidir, doğru markaları satmadığınız sürece başınız ağrır müşteriler sizi al aşağı yaparak kolayca karalayabilir.

Derin arama dedektörlerinde koşulsuz alman markalara yönelmeniz gerekmektedir, Çünkü derin işi Almanların işidir. Yüzey arama dedektörlerinde ise Amerika tercih edilebilir.

Aslına bakılırsa tüm bunlar için sizin uğraşmanıza gerek yoktur, Türkiye’nin en kapsamlı dedektör distribütörü DedektörBurada.Com tüm bunları sizler için yapıyor, Sizin yapmanız gereken iyi bir dükkan açıp DedektörBurada.Com’a bayilik başvurusu yapmaktır.

Dedektör sektöründe sattığınız marka kadar hangi distribütörün bayisi olduğunuzda çok önemlidir. Çünkü Türkiye’de sahte dedektör satışları yapıldı, çoğu uzman dedektör kullanıcıları bunu iyi bilir. Eğer Dedektör burada bayisi iseniz müşteri gönül rahatlığı ile alışverişini yapar. Kuracağınız işte güven çok önemlidir.

Dedektör bayiliğinin en büyük avantajlarından bir tanesi, işinizi online satış mağazalarına kolayca taşıyabilir, sosyal medyalarda ise kendi reklamınızı kendiniz yapabilirsiniz.

Dedektör sektöründe doğru markaların satışı yapılması durumunda müşterilerden olumlu cevaplar gelecek; siz hiç bişey yapmasanız bile müşteriler sizin hem reklamınızı yapacak hemde sponsorluğunuzu yapacaktır.

Dedektör Bayiliği İçin Marka Seçimi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ