Defineİşaretleri.Net – Define İşaretleri Anlamları

Kazı Yerinden Çıkan Hayvanlar

Definecilerin en sık rastladığı kazı yerlerinden çıkan hayvanlardır, bunların başında kurbağa ve yılan gelir. Bununla beraber çeşitli böceklerinde çıktığı görülmüştür. İşin aslı gördükleriniz kurbağa yılan yada farklı hayvanlar değildir, cinlerin insan beynine nüfus etmesi sonrasında beynin aşırı meşgul ederek kontrol altına almasıyla alakalıdır. ilgili merkezde hakimiyetini kurduktan sonra, ona istediği gibi görünmekte bununla yetinmeyip istediğini yaptırabilme yeteneğine sahiptir.

Bazen kişinin beynindeki sinir tellerine verdiği  impulsla onun acı duymasını sağlayarak gerçekleştirir. Bazende korku merkezini uyararak, onun ufak bir şeyden büyük korku yaşamasını sağlar. Tabi bunların hepsi inancı zayıf insanlarda olur, siz  Allah’a yönelin takva sahibi olun korkacak bir şey yoktur.

define kazı yılan çıkması

Define Ararken Yılan Çıkması:

Define kazı yerinden yılan çıkmasının tek anlamı vardır oda yerin tılsımlı olduğuna işaret eder, bu tılsımı bertaraf etmenin yolu Ayetel Kürsi okuduktan sonra ceketinizi çıkarın yılanın üzerine atın  bi süre sonra ceketi aldığınızda altında yılan değil halat tipi ip göreceksiniz. Tabi bunlar kesin bilgi değildir gerçekte kazı yerinden yılan çıkmışsa buradan uzaklaşmanız en hayırlı olandır, bu olay aslında cinlerin sizi korkutmak için yılan kılığında görünmesiyle alakalıdır.

define kazı kurbağa tılsımı

Kurbağa Çıkması:

Kurbağa ise çok daha farklıdır eğer 2 metre yada daha aşağıdan kurbağa çıkıyorsa bu altının ta kendisidir,  belirli dualar okuduktan sonra kurbağaların üzerine küçük abdest yaparsanız tüm kurbağaların altına dönüştüğünü görürsünüz. Bu genelde kilise mahzenlerinde yada benzer ibadet yerlerinde karşımıza çıkan tılsımlardır.

Yalnız 2 çeşit tılsımlı kurbağalar vardır biri mağaralarda diğeri kiliselerde bu anlattığımız kiliselerde çıkan kurbağalardır. Bunların boyu en küçüğün bi büyüğü kadar olur. Mağaralarda çıkan kurbağalar İSE cinlerin ta kendisidir; bunlar normal kurbağadan bile çok daha büyük olur. Eğer böyle bişeye denk gelirseniz bu mağaranın çeşitli odalarında yüklü miktarda defineler bulmak mümkündür. tabi tek sorun bu kurbağaları aşmak bunun için işinin ehli hoca desteği şarttır kurbağa tılsımına çarpılıp 6 ay hoca hoca gezen kişilere şahit olduk sizde aynı hataya düşmeyin.

Sinek yada arı:

Sinek yada arılar yine ibadet yerlerine özgü tılsımlardır, kazı yerinde taş yada kaya arasından arılar uçuşmaya başladıysa buna acilen müdahale etmeniz gerekir çünkü bu arıların hepsi birer altındır. bu çok riskli bi olaydır kimisi arının biri öldürülürse tüm arılar altına dönüşür ve patır patır yere dökülür der, kimisi ise  bu yöntemin çok tehlikeli olduğunu arıyı öldürenin çarpılacağını söyler. sineklerinde arılarla aşağı yukarı aynı olarak kabul edilir.

DİKKAT: Bir defineci her ne sebeple olursa olsun kazı yerinden çıkan hayvanları mutlaka korumalıdır, kazı yerinden çıkan her hangi bir hayvan öldürülürse bu büyük uğursuzluk olarak kabul edilir buradan define almak mümkün değildir eğer içinizden böyle bi hata yapan varsa onu mutlaka uyarın.

Kaynak Define Sohbeti MendereS

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 10 YORUM
 1. faik dedi ki:

  mrh
  benim tanıdığım bir arkadaş kocaman bir kayayı parçalamaya başlıyor. taşın yarısında taşın içinden ağzında yeşil bir yaprak ile kurbağa çıkıyor taşın içinden yani neyse bunu alıp atıyor. taşı kırmaya devam ediyor bir ara taşın altında bile kalıyor biraz sakat gezdi sonunda taşı kırıp bitiriyor altından kömür tozları falan çıkıyor alıp bunları atıyor sonuçta bir şey elde edemiyor

  1. Barış dedi ki:

   O kömür tozları altındı geçmiş olsun alıp bir suya atsaydınız parıl parıl parlayan saf alrın olduğunu görecektiniz

 2. Ramazan Durgut dedi ki:

  Merhaba arkadaşlar banayardımcı olurmusunuz bileniniz mutlaka vardır ben dereyatağın da 120 genişliğinde ve 130 uzunluğunda kalp gördüm ve uç tarafı güneye bakıyor yanı akıntı tarafında

 3. Anonim dedi ki:

  Ne çıkarsa çıksın ellemeyin benden söylemesi

 4. Yusuf dedi ki:

  Slm bende büyük düz Kaya’nın ortasında delik bulduk deliği açtık arı çıktı sonra arılar kayboldu

  1. Anonim dedi ki:

   Slm arkadaşlar varsa bilan yardımcı olsun büyük bir kayanın östune gizlenmiş mağara var mağaranın ağzında yeşil bir meyve tipinde cevizmi zeytinmi çıkaramadım

 5. Dayı dedi ki:

  Ben kazı yaparken ikitane yılan çıktı ve biz bunları öldürdük ne yapmam lazim

 6. Anonim dedi ki:

  2 yılandan özür dilemelisin acilen ?

 7. Çeko dedi ki:

  Selamın aleyküm define ararken kazı yapacakken bir anda toplu arılar cıktı önümüze bir çember kurdular ve ordan ayrılmadılar ayrıca 1 2 arkadaşımi ısırdılar ama hiç birşey olmadı

BİR YORUM YAZ