Defineİşaretleri.Net – Define İşaretleri Anlamları

En Kolay Boşluk Çubuk Yapımı, Altın Orana Dikkat Edin

Bu sistem ile su boru hatlarını bulduğunu iddia edenler var. Yalnız ben size ayrı bi püf noktası vereceğim. çubuk tasarımızda boyutları belirlerken kesinlikle altın oran ölçülerine uyacaksınız. L şeklindeki çubuğun kısa kenarı ile uzun kenarı altın oranı verdiğine dikkat edin. Bunun için size altın oran cetveli lazım olacaktır bu ölçüyü cetvel-sizde alırım diyen varsa olabilir denesinler.

Altın oran ölçüyü almadan önce düz çubuğun 16 inç = 40,64 santimetre en çok tavsiye edilendir. isterseniz değişik boyutlar deneyin böyle verimli olduğu tecrübeleri var. Bana kalırsa 33 ilahi açıdan önemlidir çubuğun boyu 33 cm olmalı.

Gerekli olanlar.

2.20, 5 mm bakır tel

1.36 5 mm Bakır tel

Ölçüleri doğrumu yazdım bilmiyorum, reme bakın anlarsınız.

Bakırın ince kalın olmasını siz belirleyebilirsiniz elinizde ne varsa kullanın.

İnce telle kalın telin tutamağını sarın. tıpkı resimdeki gibi.

3. Şimdi boru yada farklı bir boşluk yapın testlere başlayın.

Çok basit sadece bakırın yeni olmasına özen gösterin. eski oksitlenmeye başlamış bakır kullanmayın. isterseniz kullanın karar sizin hepsini deneyin.

Üst resimde gördüğünüz gibi ince tel çubuğun tutamağına sarılacak.

Bakın bu ölçü altın oran değil, uzun tarafı çok uzun siz bunun kısa ve uzun tarafını altın oranı bulup öyle yapacaksınız.  Çünkü altın oran çok önemlidir, Allah bile tüm evreni her şeyi yaratırken altın oranı kullanmıştır.

Aslında en önemlisi çubuğun uzun tarafı kesinlikle 33 cm olmalı. yada çubuk L şekline alınmadan tüm haldeyken 33 cm olmalı. 33 önemlidir, 33 üzerinde çalışın.

Alt resim örneğine bakın altın oran hakkında daha fazla bilgi için google den ‘Kur-an da altın oran’ araştırması yapın. Kaynak: Define Sohbeti MendereS

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ