Defineİşaretleri.Net – Define İşaretleri Anlamları

Yıldız Define İşareti ve Anlamları

Yıldız varsa büyük aşıkların mezarı vardır, evlenmeden ölmüş aşıkların tüm düğün eşyaları ve takıları bu mezarda bulmak mümkündür.

yıldız 5 köşeliyse buna güneş ve ayıda ekleyerek 7 köşeli olarak yorumlanmalıdır, 7 köşeli yıldızı ancak  mistik yöntemle çözülebilir. mistik akıl ve mantık yolu ile erişilemeyen doğa üstü olayları sezgilerle arama ve bulma yöntemidir. burada ilim ve bilim tamamen devre dışı kalır, sadece sezgisel güdülerinizi kullanmalısınız. çünkü burada bir yön yada mesafe yoktur her şey  sezgiyle ulaşılabilecek şekilde dizayn edilmiştir.

Yıldız varsa para karanlık alandadır, genelde mağaradır bazende mahzende; paranın karanlık odada olduğunu bilin ona göre araştırma yapın.

Diğer: Definecilikte yıldız işareti hem tılsım hemde tuzak olarak her 2 amacıda temsil eder,  diğer işaretler gibi bir ayağı farklıdır o tarafa git gibi çözüm yolları bulunmamaktadır,  işaretin tamamı şifre olup bazen tuzak olsada en çok tılsımlarda kullanılmıştır, biz buna  dini sembolle deriz.  din adamları olsun büyücüler olsun cadılar aklınıza ne gelirse önemli  saklantılarda hep yıldız sembolü kullanmaktadır.

Diğer: 4 uçlu yıldız tehlike habercisi ve 6 uçlu yıldız ise büyük bir tuzağın habercisi, ayrıca gezegenlerin yönünde belirlemek için yapılmış da olabilir. En uzun uç tarafını takip ederiz.

Diğer: yıldız en eski ruhani sembollerden biridir, 5 – 6 – 7 ve 8 köşeli olanları vardır hepsinin anlamı farklı olur bunların en güçlüsü 8 köşeli olanıdır, mesela 5 köşeli olanlar toprağı, ateşi, havayı ve suyu simgelerken 8 köşeler güzellik, güven, hakimiyet ve güç, anlamına gelir, kuvvet kudretin sembolüdür. tanrıyı ve koruyucu meleği simgeler.

Diğer: yıldız işareti anlamları çok farklı olur. hangi döneme ait olduğu önemlidir. 5 köşeli 7 köşeli yıldızlar vardır bazen 5 köşeler 7 köşeli anlamınada gelebilir. 5 + güneş 6 yapar, + ay 7 yapar. bu durumda 5 köşeli yıldızı 7 köşeli yıldız olarak yorumlayabiliriz. dediğim gibi öncelik yıldızın hangi döneme ve hangi medeniyete ait olduğudur.

Diğer: Yıldız yanında hilal yani ay varsa hilalin uzun ucu ile yıldızın uzun ucunu karşılaştırın bunlar arasında farklılık olması lazım şifre bu uçlardadır.  yada birinin ucu diğerini tamamlar eksik uç varmış gibi düşünüp kafanızda tamamlayıp yönleri belirleyin.

Eşkiya Belgelerinde Yıldız, 

Kuru derenin yamacında 2 direkli mağara vardır. Direklerin başında ikinci kat vardır. Mağarada ay yıldızlı ve bayan işareti vardır.  bu yakında bir değirmen vardır, değirmenin başına kadar hayvanla gidilir. Burada hayvanların yemliği vardır. yemliklerde hayvan bağlama yeri vardır. Hayvanın durduğu yerin altı taş döşelidir. Pislediği yerin altında külliyetli miktarda gümüş vardır. Yemliğin üzerinde değirmenin krokisi vardır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ