Defineİşaretleri.Net – Define İşaretleri Anlamları

H Y ve P İşareti ve Anlamları

H Define İşareti

H harfi tamamen mitolojiyle alakalıdır, mitolojik tanrıçaların sembolü denilebilir genelde bayan mezarıdır  ölen bayan mitolojik tanrıçalarla bağdaştırıldıkları için h harfi ile sembolize edilir. mezar genelde lahit yada kaya mezardır. Toprak altından çıkan H ler bazen girişi verebilir  burun bölgede bir kayada  rastlarsanız girişe yaklaştınız demektir. Eğer h harfi yanında üçgen varsa bu büyük odaya habercidir kısa bir tünelden sonra odaya varılır.

Diğer görüş;  h işaretinin sayısal karşılığı 8 dir h den sonra 8 adım 8 arşın 8 kulaç gibi hesaplamalar dikkate alınmalıdır. Ayrıca Sayısı Hristiyan inancına göre gök yüzü tahtını 8 melek taşır. 8 bazen hilal işaretine şifrelenmiştir, kırmızı taş, kırmızı toprak gibi yerlere yoğunlaşın bunlar yön veren işaretlerle desteklenebilir.

Y işareti

Y işareti dere çatalını verebilir, Y nin tüm kolları eşit ise dere çatalının ortasındaki tepeye git yer orasıdır. eğer y nin bir konu uzunsa çatal yapan derenin uzun koluna doru gitmen gerekir burada anlaman gereken y derenin kroki-sidir ona göre çözüm üreteceksin.  Ayrıca Y işareti Y değil V işareti olabilir çünkü v ler her tarafta saklanma özelliğine sahiptir burada kandırmaca olmaması için y işaretini v işareti gibi düşünerek çözüm üretmeniz gerekebilir.

Diğer görüş; Y işareti yaşam alanlarında bulunabilir burada hem kuyu hem dere hemde mezarlar vardır y işaretleri ile birlikte karışık kanallar varsa buda tılsımlı bölge anlamına gelir. Diğer: y işareti yanında dere yok y nin bir konu uzunsa uzun kol tarafına git uzun olan kol yön verir.  ayrıca kolun biri kaya bitimine açığa düşüyorsa burası kesin yöndür kayanın hemen önü ve daha ilerisine bakılmalıdır.  sayısal olarak y 400 anlamına gelir orta, orta yaşlar ortası gibi anlamlar çıkarılabilir.

P Define İşareti

P harfi çok az rastlanabilen işarettir net olarak şudur diyebileceğimiz bir tecrübemiz yoktur, tahmin üzerinden gidersek ölen kişinin baş harfi yada yaptığı işi anlatıyor olabilir. P işaretinin sayısal değeri 500 dürbuda sona doğru bir yolculuktan bahseder ama son nokta değildir bundan sonra bulacağın işaret 600 e karşılık gelen si harfidir  yani x harfi… kısacası p den sonra bulacağın işaret istavrozdur  en anlaşılır şekil bu. P işaretleri bazen haç işareti olarakta yorumlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Kayda

BİR YORUM YAZ