Defineİşaretleri.Net – Define İşaretleri Anlamları

Tehlike Olduğunu Belirten İşaretler

Definecilik Esnasında Dikkat Edilmesi Gereken İlk Kavram ; Dikkat ve Tahminsel Yaklaşım , Ön Planda Olmaktadır. Define Arama Esnalarında Karşılaşılmış Olunan (Bir Çokları Tarafından Karşılaşıldığı İfade Edilen ) Gizemli Gelişmeler , Akabinde Olumsuzluklar Dahilinde ,Yön Tayin Belirtilerine Yardımcı İz ,İşaret ,Sıfat Görevini Üstlenen ve Seçile Sembollerden Yola Çıkarak, Kişiye Fiziksel Anlamda Zarar Vermeye Yönelik

Kurulan Tuzaklar, Eski Uygarlıklardan, Romalılardan Kalmış Define İşaretlerini Paylaşmak İstedim Umarım (Bilgi Babında) Yararlı Bir Paylaşım Niteliğinde Olur..

TILSIMLI DEFİNE İŞARETLERİ

Aşağıdaki sihirli sembolleri en çok antik dönemde yaşamış  Din adamları ve büyücüleri tarafından kullanılmıştır. bu işaretlerin arkasındaki    sistemi  bilmek bile  bize  en  gizemli   işaretleri  çözmemizde yardımcı olur,     dikkat ederseniz    tılsımlı işaretlerin birçoğu   birbirleriyle  kesişen karışık kanallardan oluşmaktadır. bunlara  istavrozda  dahildir.     burada anlamız  gereken önemli  noktalardan biri  birbirleriyle kesişen karışık kanalların   tılsımlı olma ihtimali üzerinde  durulmasıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Anonim dedi ki:

    Abi emeğinize sağlık çok güzel bilgiler

  2. Anonim dedi ki:

    mağarada sürünen aslan portresi

BİR YORUM YAZ